Oferta

Zajmujemy się przeglądami okresowymi oraz naprawą samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Jeep, Chrysler i Dodge. Posiadamy prawie 20-letnie doświadczenie w sektorze usług motoryzacyjnych (w tym wieloletnie autoryzacje). Zapewniamy profesjonalne usługi w rozsądnych cenach.

Przeglądy sezonowe w Warszawie – precyzyjnie sprawdzimy stan techniczny Twojego auta

W serwisie wykonywane są przeglądy sezonowe samochodów Volvo, Land Rover oraz aut marek amerykańskich i włoskich. Profesjonalny sprzęt pozwala nam zapewnić szybkie i precyzyjne prace. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, dlatego przeglądy zawsze wykonywane są w oparciu o wskazania serwisowe producenta (uzależnione od typu i pojemności silnika, rocznika pojazdu oraz jego przebiegu). Wypracowaliśmy także wewnętrzne procedury przyspieszające prace.

Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej

Kolejną usługą w ofercie naszego serwisu jest kompleksowa diagnostyka oraz mechanika pojazdowa. Zajmujemy się naprawami hamulców, układu kierowniczego, chłodzenia i wydechowego, sprzęgieł kół dwumasowych, zawieszeń, przegubów. Wymieniamy również silniki oraz dokonujemy innych napraw mechanicznych. Klientom zawsze doradzamy wybór ekonomicznych części dobranych pod kątem wartości i wieku pojazdu oraz budżetu przeznaczonego na naprawę (stosujemy podzespoły fabryczne i zamienniki, a gdy jest to możliwe zajmujemy się regeneracją części).

Usługi dodatkowe

Serwis posiada sprzęt i oprogramowanie do diagnostyki komputerowej i sprawnych napraw elektromechaniki samochodowej. Świadczymy również usługi z zakresu weryfikacji zbieżności kół wraz z ustawieniami geometrii oraz prowadzimy serwis klimatyzacji (przeglądy, odgrzybianie, czyszczenie, wymiana części).

Dodatkową usługą zdobywającą rosnącą popularność są przeglądy aut używanych przed zakupem. Naszym Klientom pomagamy ocenić stan techniczny i wizualny samochodu, ewentualne koszty napraw oraz uniknąć wad ukrytych przez sprzedającego.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?