Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Regularna weryfikacja zbieżności kół – zainwestuj w bezpieczeństwo na drodze

Zbieżność kół należy sprawdzać minimum raz do roku (np. podczas przeglądu sezonowego). Pomiary niezbędne są również po wypadku lub stłuczce oraz w momencie zakupu auta z rynku wtórnego. Dodatkowo, zaleca się pomiary i ustawienia geometrii kół podczas napraw układu kierowniczego i napraw zawieszenia samochodowego.

Prawidłowe ustawienia geometrii kół wpływają na sterowność samochodu i dobrą przyczepność kół do nawierzchni. Jazda autem z niewłaściwymi ustawieniami zbieżności kół grozi wypadnięciem z toru jazdy, wpadnięciem w poślizg oraz innymi problemami, które mogą stać się bezpośrednią przyczyną wypadku na drodze.

Za regularnymi pomiarami zbieżności kół i dokonywaniem ustawień geometrii przemawiają również względy ekonomiczne – niewłaściwa geometria prowadzi do wyższego spalania paliwa i szybszego zużywania się bieżników opon.

Co może świadczyć o nieprawidłowej zbieżności kół?

Nieprawidłowe ustawienia zbieżności kół prowadzą do samoistnego ściągania samochodu w bok podczas pokonywania zakrętów. Spada wtedy również sterowność, na kierownicy mogą pojawić się wibracje, a po pokonaniu zakrętu nie powraca ona automatycznie do punktu wyjścia. Warto również uważnie obserwować opony – oznaką nieprawidłowych ustawień geometrii są nierównomiernie starte bieżniki.

Kompleksowe usługi z zakresu geometrii kół w Warszawie

W serwisie przy ul. Połczyńskiej 82 dokonujemy pomiarów zbieżności i ustawień geometrii w samochodach Volvo, Land Rover oraz w markach amerykańskich i włoskich.

Oferta obejmuje pomiary zbieżności kół tylnych i przednich, sprawdzamy również połączenie zwrotnic i wahaczy oraz stopień zużycia drążków kierowniczych. Kolejnym krokiem prac są kompleksowe ustawienia geometrii obejmujące m.in. kąt pochylenia kół, oraz zmianę długości drążków kierowniczych. Podczas ustawień geometrii technicy dokręcają również śruby wahaczy.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?