Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Oferta serwisowa obejmuje kompleksową diagnostykę, ocenę stopnia zużycia podzespołów, wymianę lub regenerację części. Zawsze sprawdzamy, czy poszczególne układy odpowiednio działają, ponieważ naszym celem jest wyeliminowanie przyczyn nieprawidłowości, a nie jedynie ich objawów.

Przeglądy i naprawy – zadbamy o dobry stan techniczny Twojego auta

Samochód narażony jest na działanie wielu niekorzystnych warunków zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych, co prowadzi do stopniowego zużywania się poszczególnych części. Warto pamiętać, że poszczególne układy oraz podzespoły ze sobą ściśle współpracują i uszkodzenie drobnej części szybko może doprowadzić do powolnego zużycia kolejnej.

Jeżdżenie z przetartym paskiem rozrządu może prowadzić do uszkodzenia zaworów i głowicy silnika, a jego pęknięcie bywa powodem całkowitego unieruchomienia jednostki napędowej. Nieszczelny zbiorniczek płynu chłodzącego w skrajnych przypadkach prowadzi do przegrzania silnika, a przetarte osłony przegubów bywają przyczyną uszkodzenia całej półosi.

Bieżące przeglądy i wymiana wyeksploatowanych części gwarantują brak poważniejszych awarii, dobrą przyczepność kół do nawierzchni, właściwe działanie hamulców i odpowiednią sterowność. To wszystko bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo na drodze.

Regularna diagnostyka i naprawy mechaniczne pozwalają także utrzymać auto w lepszym stanie, co wpływa na jego wartość rynkową.

Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej

W ofercie warszawskiego serwisu samochodów marek amerykańskich i włoskich oraz Volvo i Land Rover dokonujemy kompleksowych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej.

Oferta obejmuje diagnostykę, naprawę i wymianę części układu:

• kierowniczego
• hamulcowego
• chłodzenia
• wydechowego
• zawieszenia

Zajmujemy się również regeneracją i wymianą silników, naprawiamy rozrządy, sprzęgła i koła dwumasowe, oraz przeguby półosi.

Mechanika pojazdowa w Warszawie – kompleksowe usługi dopasowane do Twoich potrzeb.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?