Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich. Posiadamy dostęp do części fabrycznych i tańszych zamienników oraz dysponujemy specjalistycznym sprzętem pozwalającym na regenerację wielu podzespołów. To pozwala dopasować koszty napraw do wartości pojazdu oraz zasobności portfela Klienta.

Zadbaj o regularne przeglądy silnika

Silnik stanowi najważniejszy element pojazdu, dlatego bardzo ważne jest utrzymanie go w bardzo dobrym stanie technicznym. Zatarcie bądź przegrzanie jednostki napędowej prowadzi do unieruchomienia samochodu. Warto pamiętać, że wymiana silnika jest droga, w przypadku wielu starszych aut używanych może okazać się całkowicie nieopłacalna.

Regularne przeglądy (minimum raz w roku) pozwolą zweryfikować stopień zużycia części silnika i podzespołów z nim współpracujących. Często wymiana drobnych elementów chroni przed poważną awarią.

Jak rozpoznać uszkodzenia silnika?

Najczęstszym objawem nieprawidłowej pracy silnika są problemy podczas jego uruchamiania, gaśnięcie pojazdu na drodze oraz spadek mocy. Niepokój powinno wzbudzić również zwiększone zużycie oleju silnikowego i płynu chłodniczego. Kolejnym następstwem uszkodzeń bywa wyższe spalanie paliwa oraz gęsty dym z rury wydechowej.

Przeglądy, wymiany i naprawy silników w Warszawie

Zajmujemy się przeglądami i naprawami oraz wymianą silników. Gwarantujemy najwyższą precyzję i pełen profesjonalizm. Dysponujemy dostępem do schematów silników w różnych modelach marek amerykańskich i włoskich oraz w samochodach Volvo i Land Rover. To pozwala nam na szybsze wykrycie usterek i ich usunięcie.

W ofercie posiadamy wymianę:

• pasków i łańcuchów rozrządu
• tłoków
• pierścieni
• misek olejowych
• zaworów
• czujników wałów korbowych
• wałków rozrządu

Regenerujemy i wymieniamy również turbosprężarki oraz pompy wody. Bogate doświadczenie branżowe, dostęp do specjalistycznych narzędzi, sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz znajomość specyfiki budowy silników w różnych modelach aut pozwalają nam sprawną obsługę serwisową.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?