Serwis- Alfa Romeo

Jedną ze specjalności serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie są przeglądy i naprawy samochodów Alfa Romeo. Ta włoska marka przeszła do historii motoryzacji zdobywając dużo uznanie w całej Europie. Zapraszamy wszystkich właścicieli Alfa Romeo, którzy poszukują pomocy mechaników doskonale znających specyfikę budowy aut tej marki, najczęstsze awarie i posiadających doświadczenie w wymianie części.

Alfa Romeo – włoska legenda

Samochody marki Alfa Romeo to przede wszystkim kultowe modele sportowe i wyścigowe wyposażone w bardzo mocne silniki. Firma produkuje również luksusowe auta osobowe idealne dla osób poszukujących połączenia sportowego zacięcia z elegancką stylistyką i najwyższym komfortem.
Ta legendarna włoska marka zadebiutowała na rynku w 1910 roku w Mediolanie jako dzieło Giuseppe Merosi. Sama nazwa Alfa Romeo funkcjonuje od 1915 roku. Początkowa oferta samochodów wyścigowych została rozbudowana o modele sportowe i osobowe dostosowane do jazdy po drogach.

Najbardziej znane modele w historii Alfa Romeo to:

• Giulietta
• Giulia
• Mito
• 147
• 149
• I inne

Kompleksowy serwis Alfa Romeo – zakres oferty

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe. Nasi technicy posiadają doświadczenie w naprawach wszystkich modeli tego znanego włoskiego producenta (m.in. Giulia, Giuletta, Mito, 149, 147).
Zajmujemy się przeglądami sezonowymi, które zalecamy minimum raz w roku. W ofercie posiadamy również usługi mechaniki pojazdowej. Posiadamy wiedzę, części i doświadczenie pozwalające na naprawy oraz wymiany silników, układów rozrządu, hamulców, układów kierowniczych, chłodzenia, wydechowych oraz innych elementów w Alfa Romeo.

Profesjonalny sprzęt i oprogramowanie pozwalają nam na sprawną diagnostykę komputerową, naprawę szyb elektrycznych, zamków centralnych czy systemów wspomagania jazdy (ABS, ESP).

A może planujesz zakup włoskiego auta na rynku wtórnym i obawiasz się, czy sprzedający nie ukrył wad? W ofercie posiadamy przeglądy samochodów używanych przed zakupem Alfa Romeo – wykrywamy przeszłość wypadkową, niesprawne lub zużyte podzespoły oraz wszelkie uszkodzenia.

Serwis Alfa Romeo w Warszawie – rozwiązujemy każdy problem z Twoim samochodem.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?