Serwis- Chevrolet

Serwis samochodów marek amerykańskich w Warszawie oferuje przeglądy i naprawy wszystkich modeli Chevroleta. W naszym warsztacie można uzyskać pomoc podczas awarii wszelkich modeli tej kultowej marki.

Chevrolet – jedne z najpopularniejszych samochodów amerykańskich

Markę Chevrolet zarejestrowano w listopadzie 1911 roku. Firma została założona w Detroit w USA, ale szybko zdobyła rynki światowe. Od 1916 roku Chevrolety są produkowane przez światowego lidera branży motoryzacyjnej – koncern General Motors. Pod koniec lat 20. ubiegłego wieku marka zdobyła pierwsze miejsce ze względu na wysokość produkcji. Obecnie amerykańskie Chevrolety kojarzą się z nowoczesnymi pojazdami wyposażonymi w szereg innowacyjnych rozwiązań. Marka stawia na nowe systemy zachowując jednocześnie ceny niższe niż w przypadku aut klasy Premium. Przez lata ogromne zainteresowanie zdobyły Chevrolety Corvette, Covair, Impla i Camaron.

Kompleksowy serwis aut Chevrolet w Warszawie – zakres oferty

W warszawskim serwisie samochodów Chevrolet naprawiamy wszystkie modele „z muszką” (charakterystyczne logo marki). Zapraszamy do odwiedzania punktu w celu przeprowadzenia corocznych przeglądów okresowych. Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami diagnostycznymi, a wykonane czynności zawsze zapisujemy w naszym wewnętrznym systemie komputerowym, aby móc szybko sięgnąć do historii napraw podczas kolejnej wizyty.

Podstawę oferty stanowią usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Posiadamy doświadczenie w naprawie i wymianie rozrządów, silników, sprzęgieł kół dwumasowych, części zawieszenia, układów hamulcowych, kierowniczych, wydechowych i chłodzenia w samochodach marek amerykańskich. Dokonujemy również diagnostyki komputerowej oraz zajmujemy się naprawami elektromechaniki pojazdowej (np. centralnych zamków, szyb elektrycznych, układów ABS i ESP, alternatorów).

Serwis nasz wykonuje przeglądy samochodów używanych Chevrolet przed zakupem – prace obejmują pomiary grubości lakieru, ocenę zużycia poszczególnych podzespołów, ocenę stanu płyt podłogowych, badania diagnostyczne elektroniki.

Serwis aut marki Chevrolet w Warszawie – przyjedź i skorzystaj z fachowej pomocy.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?