Serwis- Chrysler

Zajmujemy się serwisem samochodów Chrysler. W naszym punkcie przy ul. Połczyńskiej w Warszawie kompleksową pomoc serwisową mogą uzyskać właściciele wszystkich modeli tych kultowych aut amerykańskich (m. in. Chryslera 300, Chryslera 300M, Chryslera Grand Voyager czy Chryslera Crossfire).

Chrysler – kultowa marka aut amerykańskich

Chrysler to marka osobowych samochodów amerykańskich produkowanych od pierwszej lat 20. XX wieku. Założycielem firmy był Walter P. Chrysler. Pierwszy samochodów Chrysler na rynku pojawił się w 1924 roku. Przedsiębiorstwo rozwijało się błyskawicznie zdobywając zainteresowanie wśród nabywców. W 1928 roku firma zakupiła Dodge. Od 2014 marka jest własnością koncernu Fiat Chrysler Automobiles.

Najbardziej znane modele w historii Chryslera:

• Chrysler 300
• PT Cruiser
• Voyager
• Grand Voyager
• Town&Country
• Pacifica
• Sebring
• I inne

Kompleksowy serwis Chryslera w Warszawie – zakres oferty

Zajmujemy się serwisem wszystkich modeli Chryslera. Specjalizacja w naprawie aut marek amerykańskich pozwala naszym technikom na sprawną diagnostykę uszkodzeń oraz szybką i precyzyjną wymianę zużytych części. Usługi opieramy na zaleceniach producenckich, a wsparcie dla zespołu stanowią schematy budowy poszczególnych układów w autach Chrysler, które czerpiemy ze specjalistycznych baz.

Oferta serwisu aut marki Chrysler obejmuje:

• przeglądy sezonowe
• naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej
• regenerację części
• diagnostykę komputerową
• pomiary zbieżności kół i ustawienia geometrii
• serwis klimatyzacji

Dokonujemy także przeglądów samochodów używanych marki Chrysler przed zakupem. Na życzenie Klienta, przygotujemy przybliżony kosztorys napraw.

Serwis aut Chrysler w Warszawie – precyzja wykonania, profesjonalna obsługa, rozsądne ceny.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?