Serwis- Dodge

Jedną ze specjalności naszej firmy jest serwis samochodów Dodge w Warszawie. Dogde to, obok Jeepa, Chevroleta i Chryslera, jedna z najbardziej znanych amerykańskich marek samochodowych. Dodge oferuje samochody osobowe, pick-upy oraz VAN-y. Początki firmy sięgają pierwszych lat XX wieku.

W naszym serwisie profesjonalną pomoc z zakresu mechaniki i elektromechaniki pojazdowej mogą uzyskać właściciele Dodga Avenger, Caliber, Dart, Chargel XL oraz innych modeli z logo tej znanej marki.

Dodge – amerykańskie samochody osobowe, pick-upy i VAN-y

Twórcą marki była firma Dodge Brothers Bicycle & Machine Factory założona przez braci Horacego i Johna Dodga. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność na rynku pod koniec XIX wieku (jako producent części do rowerów i maszyn). Pierwszy samochód pod marką Dodge (model Old Betsy) na rynek trafił w 1914 roku. Auto było wzorowane na Fordzie (fabryka Dodga dostarczała podzespoły dla Forda). W czasie I wojny światowej firma produkowała ciężarówki na potrzeby armii USA. Szybko do oferty Dodga dołączyły pick-upy i autobusy, a w 1920 roku przedsiębiorstwo stało się drugim koncernem motoryzacyjnym USA pod względem wielkości produkcji. 8 lat później przedsiębiorstwo wykupił producent Chryslerów, który kontynuował tradycję.

Najbardziej znane modele w historii Dodga:

• Dodge Avenger
• Dodge Stratus
• Dodge Dart
• Dodge Neon
• Dodge Durango
• Dodge Charger (zadebiutował w 1966 roku)
• Dodge Caravan
• Dodge Viper
• I inne

Kompleksowy serwis Dodga w Warszawie – zakres oferty

Oferujemy kompleksowy serwis samochodów marki Dodge. Nasi pracownicy wykonują przeglądy okresowe i zajmują się wszystkimi naprawami mechanicznymi (wymiany i naprawy silników, rozrządów, hamulców, układu hamulcowego, zawieszeń, sprzęgieł, układu chłodzenia oraz innych podzespołów).

Oferta serwisu obejmuje również diagnostykę komputerową, serwis klimatyzacji samochodowej oraz pomiary zbieżności kół i ustawienia geometrii we wszystkich modelach marki Dodge.

Rozszerzeniem oferty są przeglądy samochodów używanych przed zakupem.

Serwis samochodów Dodge w Warszawie – najwyższa precyzja, solidne naprawy.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?