Serwis- Fiat

W ofercie posiadamy serwis samochodów Fiat w Warszawie.

Wykonujemy przeglądy okresowe i naprawy wszystkich modeli osobowych i dostawczych tej marki (m.in. Tipo, 500, Panda, Punto, Doblo, Qubo, Fiorino, Talento oraz Ducato). Bogate doświadczenie w pracy z markami włoskimi zapewnia sprawną diagnostykę i usunięcie każdej awarii.

Fiat – włoskie samochody na każdą kieszeń

Fiat jest marką samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych produkowanych niegdyś przez Włoską Fabrykę Samochodów w Turynie (Fabbrica Italiana Automobili Torino), a obecnie pod szyldem Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Historia Fiata sięga 1899 roku, pierwsze pojazdy na rynku pojawiły się już rok później. Do 1905 roku firmie udało się rozbudować sieć swoich oddziałów (powstały one m.in. w USA oraz Rosji) i rozszerzyć ofertę do 16 aut osobowych.

Najbardziej znane modele w historii Fiata to między innymi:

• Zero
• Topolino
• Fiat 125p i Fiat 126p (w Polsce)
• Panda
• Uno
• Tipo
• Cinquecento
• Seicento
• Palio Weekend

Kompleksowy serwis Fiata w Warszawie – zakres oferty

W ofercie posiadamy przeglądy sezonowe i naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej wszystkich modeli Fiata jeżdżących obecnie po polskich drogach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, oprogramowaniem komputerowym i narzędziami pozwalającymi na szybką wymianę lub regenerację części. Czynności serwisowe wprowadzamy do naszego wewnętrznego systemu komputerowego, co pozwala nam później bardzo szybko odtworzyć historię napraw, dlatego zapraszamy do cyklicznego korzystania z usług serwisu. Dokonujemy wymiany silników, rozrządów, elementów układu hamulcowego i kierowniczego oraz innych napraw z zakresu mechaniki samochodowej.

Dodatkowo oferujemy przeglądy klimatyzacji, usługi z zakresu geometrii kół oraz kompleksowe przeglądy aut używanych Fiat przed zakupem.

Serwis Fiata w Warszawie – powierz swoje auto doświadczonym technikom specjalizującym się w naprawie samochodów marek włoskich.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?