Serwis- Jeep

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy przeglądy i naprawy aut Jeep. Specjalizacja w autach marek amerykańskich pozwala naszym technikom szybko diagnozować i usuwać usterki.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i dostępem do baz zawierających precyzyjne schematy budowy poszczególnych układów w modelach marki Jeep. W serwisie obsługujemy modele Cherokee, Wrangler, Grand Cherokee, Renegade, Compass i inne terenówki tej znanej amerykańskiej marki.

Jeep – legendarne amerykańskie terenówki

Jeep to legendarne amerykańskie terenówki, które są znane na całym świecie. Większość osób jeżdżących po wertepach i bezdrożach marzy o zakupie jednego z modeli tej znanej firmy.

Historia Jeepa sięga początków XX wieku, ale pojazdy z napędem na wszystkie koła stały się szerzej znane w czasie II wojny światowej, kiedy to były podstawowym wyposażeniem amerykańskiej armii. Samą nazwę Jeep zarejestrowano dopiero w 1950 roku.

Z armii USA Jeepy trafiły na rynek komercyjny zdobywając bardzo duże zainteresowanie amerykańskich farmerów, którzy kupowali terenówki z napędem 4x4, aby móc swobodnie jeździć po pastwiskach pozbawionych utwardzanych dróg. Szybko producent zaprojektował samochody łączące parametry typowych terenówek z bardziej użytkowym charakterem wprowadzając na rynek popularne obecnie SUV-y. W 1962 roku zadebiutował Jeep Wagoneer z niezależnym zawieszeniem przednich kół, a w latach 70. komercyjny sukces odniósł model Grand Wagoneer oraz 2-drzwiowy Jeep Cherokee. W drugiej połowie lat 80. hitem stały się modele popularne do dziś – Grand Cherokee i Jeep Wrangler.

Obecnie samochody pod tą marką produkowane są przez koncern Fiat Chrysler Automobiles.

Kompleksowy serwis Jeepa w Warszawie – zakres oferty

Zajmujemy się przeglądami i naprawą wszystkich modeli Jeepa. Dysponujemy dostępem do części zamiennych, a nasi pracownicy mają doświadczenie w serwisie aut terenowych tej znanej amerykańskiej marki. Zapewniamy pomoc w doborze części (używamy podzespoły fabryczne, oraz zamienniki), posiadamy sprzęt niezbędny do regeneracji niektórych elementów, co pozwala obniżyć wysoki koszt naprawy. Podstawę oferty stanowią naprawy mechaniczne (silniki, rozrządy, układy hamulcowe i kierownicze, zawieszenia itp.), ale w ofercie posiadamy również diagnostykę komputerową oraz geometrię kół.

Osobom, które poszukują Jeepa na rynku wtórnym, polecamy przegląd używanego auta przed zakupem. Po wykonaniu przeglądu przygotowujemy raport wykrytych usterek i przybliżony kosztorys napraw, co ułatwia podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie.

Serwis Jeep w Warszawie – kompleksowo zadbamy o każdą terenówkę.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?