Serwis- Land Rover

Samochód Land Rover

Land Rover to marka brytyjskich samochodów terenowych, których historia sięga 1948 roku. Pierwszego Land Rovera zaprojektowała firma Rover, z czasem auta trafiały na rynek pod własną marką. Firma obecnie produkuje również Range Rovery. Land Rovery powstały na potrzeby wojska, szybko jednak zdobyły uznanie cywilów podbijając rynek komercyjny.

Historia Land Rovera

Historia marki Land Rover rozpoczęła się w 1947 roku. Była ona owocem fascynacji dyrektora technicznego firmy Rover amerykańską terenówką Jeepa. Przeniósł on koncepcję na rynek brytyjski i już w 1948 roku pojawił się Land Rover Series z płytą podłogową Jeepa i nadwoziem łączącym stopy aluminium i magnezu. Samochodów posiadał silnik o pojemności 1,6 litra i szybko zdobył uznanie w Anglii, a następnie całej Europie. Co ciekawe, model ten jedynie z kosmetycznymi zmianami, produkowany jest do dziś jako Land Rover Defender.

Po kilku latach firma wprowadziła na rynek nową wersję Land Rovera z silnikiem 2.0 litra. W 1958 zadebiutowała kolejna generacja terenówki z silnikiem benzynowym o pojemności 2,25 litra. W 1970 roku na rynku pojawił się Range Rover z silnikiem V8 o pojemności 3,5 litra, który pozwał uzyskać prędkość do 160 km/godz. w 1971 roku firma wyprodukowała nową wersję Land Rovera wyposażoną w zsynchronizowaną skrzynię biegów.

W 1978 roku marka rozpoczyna karierę na własny rachunek pod nazwą Land Rover Limited. Kolejnym przełomem był rok 1989 i debiut kultowego modelu Land Rover Discovery z silnikiem 200 Tdi. W 1994 roku firma wprowadza na rynek drugą generację Range Rovera. 3 lata później zadebiutował Frelander. Od 2001 roku dostępna jest trzecia generacja Range Rovera z silnikiem BMW. Od 2005 roku w sprzedaży dostępne są Range Rovery Sport, od 2007 Freelandery 2, a od 2011 Range Rovery Evoque w wersji SUV.

Serwis Land Rovera w Warszawie

Do naszego serwisu samochodowego w Warszawie zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Land Rovera i Range Rovera. Wykonujemy przeglądy sezonowe, diagnozujemy i usuwamy usterki, oceniamy stan zużycia części.

Naprawy mechaniczne obejmują m.in. wymianę elementów układów hamulcowych, kierowniczych, wydechowych, chłodzenia oraz rozrządów, silników, sprzęgieł. Dokonujemy również diagnostyki komputerowej, świadczymy usługi z zakresu elektromechaniki pojazdowej, serwisujemy klimatyzację samochodową oraz zajmujemy się ustawieniami geometrii kół.

Kolejną usługą serwisową są przeglądy aut używanych Land Rover przed zakupem – wnikliwie sprawdzamy stan płyty podłogowej i poszczególnych układów, mierzymy grubość lakieru i wykrywamy usterki ukryte przez sprzedającego (np. wypadkową historię pojazdu).

Jakie modele serwisujemy?

Zajmujemy się przeglądami i naprawą wszystkich modeli marki Land Rover.

Serwis Land Rover w Warszawie – nasz zespół zna specyfikę budowy brytyjskich terenówek.

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?