Serwis- Volvo

samochód Volvo

Volvo Car Corporation to szwedzka firma produkująca auta osobowe już od 1927 roku. Obecnie przedsiębiorstwo wchodzi w skład grupy Geely Automobile, a marka Volvo uchodzi za synonim bezpiecznego i eleganckiego auta idealnego dla firmy lub rodziny. W ofercie producenta dostępne są samochody w wersji sedan, kombi oraz SUV. Duże zainteresowanie zdobywają luksusowe limuzyny Volvo.

Historia Volvo

Sama nazwa Volvo (oznaczająca „toczyć się”) została zarejestrowana w 1915 roku przez firmę produkującą łożyska. Pierwszy samochód tego producenta powstał w roku 1927 – było to Volvo OV4 z 4-cylindrowym silnikiem o mocy 28 KM. Firma w 1928 roku rozpoczęła produkcję samochodów użytkowych. W 1929 roku na rynek trafiło Volvo PV651. Było to pierwsze na świecie auto wyposażone w sześciocylindrowy silnik chłodzony wodą.

W 1944 roku na szwedzki rynek trafiło 4-osobowe Volvo PV444 z silnikiem o mocy 40 KM. kolejnym modelem, który przeszedł do historii było Volvo 120 Amazon z 1957 roku wyposażone w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa (auto jako pierwsze na świecie przeszło zaawansowane testy bezpieczeństwa).
W 1966 roku na rynku zadebiutował model 144 z kontrolnymi strefami zgniotu, urządzeniami odpowiadającymi za kontrolę emisji spalin i pasami bezpieczeństwa na tylnej kanapie. W 1974 Volvo wyprodukowało modele 240 i 260. Lata 70. należały również do serii Volvo 300. W latach 80. firma wprowadziła do sprzedaży serię Volvo 400 z silnikami wyposażonymi w turbosprężarkę.

Przedsiębiorstwo cały czas pracowało nad nowoczesnymi systemami zwiększającymi bezpieczeństwo jazdy wprowadzając m.in. system zawieszenia delta-link czy pasy z mechanizmem samoregulującym. W latach 90. zadebiutowały luksusowe limuzyny – m.in. S60, S80 oraz SUV-y XC90, XC60 i XC70. Duże zainteresowanie użytkowników zdobyły także modele w odsłonie kombi – Volvo V40, V60 oraz V70.

Od 2010 roku Volvo należy do chińskiej firmy Geely Automobile.

Serwis Volvo w Warszawie

Oferujemy przeglądy sezonowe i kompleksowe naprawy Volvo w Warszawie. Specjalnością serwisu są usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się naprawą i wymianą elementów silnika, rozrządów, zawieszeń, przegubów półosi, sprzęgieł oraz części układu kierowniczego, hamulcowego, chłodzenia i wydechowego. W ofercie dostępna jest dodatkowo diagnostyka komputerowa (wraz z naprawami elektromechanicznymi), geometria kół i serwis klimatyzacji.

W naszym serwisie z pomocy mogą skorzystać również osoby planujące zakup auta marki Volvo na rynku wtórnym. Oferujemy kompleksowe przeglądy aut używanych przed zakupem wraz z dokonaniem przybliżonej kalkulacji kosztów napraw wykrytych usterek.

Jakie modele naprawiamy?

Zapewniamy naprawę wszystkich modeli Volvo jeżdżących po polskich drogach. Posiadamy doświadczenie w serwisie Volvo:

• XC90
• XC60
• XC40
• S90
• S60
• V90
• V60
• V40

Serwis Volvo w Warszawie – mechanika pojazdowa na najwyższym poziomie

Przeglądyokresowe sezonowe

Prowadzimy serwis samochodów marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia oraz Fiat. Zapraszamy na przeglądy sezonowe, które zalecane są minimum raz do roku. Nasi pracownicy kompleksowo sprawdzą działanie poszczególnych podzespołów, wykryją i usuną nieprawidłowości.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Zakup samochodu na rynku wtórnym wiąże się z pewnym ryzykiem. Wielu sprzedających oferuje auta powypadkowe, po kompleksowym remoncie w warsztacie blacharsko-lakierniczym lub z wyeksploatowanymi podzespołami, których późniejsza wymiana wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Naprawyzawieszenia

Wykonujemy przeglądy i naprawy zawieszenia samochodowego w Warszawie. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów Volvo, Land Rover oraz marek włoskich i amerykańskich, które są naszą specjalnością.

Podstawowe objawy uszkodzeń zawieszenia

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy wymiany rozrządów w samochodach Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Zapewniamy profesjonalne naprawy oraz rabaty dla stałych Klientów.

Dlaczego warto zadbać o regularne przeglądy rozrządu?

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie naszego serwisu znalazła się wymiana sprzęgieł kół dwumasowych. Specjalnością firmy są naprawy samochodów Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Jak zdiagnozować uszkodzenia sprzęgieł i kół dwumasowych?

Naprawyi wymiany silników

Jedną z ważniejszych usług naszego serwisu samochodowego w Warszawie są naprawy i wymiany silników. Specjalizujemy się w obsłudze Volvo, Land Rovera oraz aut marek włoskich i amerykańskich.

Naprawyukładów kierowniczych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów kierowniczych w samochodach marek włoskich i amerykańskich oraz Volvo i Land Rover.

Geometria

Obok usług z zakresu mechaniki pojazdowej, uruchomiliśmy ofertę pomiarów zbieżności i ustawień geometrii kół w Warszawie. Specjalnością serwisu są auta włoskie, amerykańskie oraz różne modele marki Volvo i Land Rover.

Naprawyukładów hamulcowych

Oferujemy kompleksowe naprawy układów hamulcowych w samochodach marki Volvo, Land Rover, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia i Fiat. Specjalizacja pozwoliła naszym serwisantom zdobyć bogate doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na sprawne wykrywanie i usuwanie usterek.

Naprawyukładów chłodzenia

Jedną z naszych usług serwisowych są naprawy układów chłodzenia w autach marki Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Fiat oraz Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Oprócz diagnostyki i mechaniki samochodowej oferujemy serwis klimatyzacji w Warszawie. Usługa ta obejmuje przeglądy okresowe, wymianę filtrów kabinowych, czyszczenie i odgrzybianie układu klimatyzacyjnego oraz wymianę uszkodzonych części.

Naprawyukładów wydechowych

W ofercie serwisu samochodowego posiadamy naprawy i wymiany układów wydechowych w Warszawie. Specjalnością firmy są samochody Volvo, Land Rover oraz różne modele marek amerykańskich i włoskich.

Wymianyprzegubów półosi

W ofercie serwisu znalazła się wymiana przegubów półosi w samochodach Volvo, Land Rover oraz w wielu markach amerykańskich i włoskich. Zapewniamy przeglądy, naprawy i części zamienne.

Objawy uszkodzeń przegubów półosi

Diagnostykakomputerowa

Ofertę mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o diagnostykę komputerową i naprawy elektromechaniczne w Warszawie. Specjalizujemy się w naprawie marek amerykańskich i włoskich oraz samochodów Volvo i Land Rover.

Diagnostyka komputerowa – jakie usługi obejmuje oferta?