NaprawyMechaniczne

Mechanika pojazdowa stanowi podstawową usługę naszego serwisu samochodowego w Warszawie. Zapewniamy pełny zakres obsługi wszystkich modeli Volvo, Land Rover, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Dodge, Alfa Romeo, Lancia i Fiat.

Oferta serwisowa obejmuje kompleksową diagnostykę, ocenę stopnia zużycia podzespołów, wymianę lub regenerację części. Zawsze sprawdzamy, czy poszczególne układy odpowiednio działają, ponieważ naszym celem jest wyeliminowanie przyczyn nieprawidłowości, a nie jedynie ich objawów.

Przeglądy i naprawy – zadbamy o dobry stan techniczny Twojego auta

Samochód narażony jest na działanie wielu niekorzystnych warunków zewnętrznych i uszkodzeń mechanicznych, co prowadzi do stopniowego zużywania się poszczególnych części. Warto pamiętać, że poszczególne układy oraz podzespoły ze sobą ściśle współpracują i uszkodzenie drobnej części szybko może doprowadzić do powolnego zużycia kolejnej.

Jeżdżenie z przetartym paskiem rozrządu może prowadzić do uszkodzenia zaworów i głowicy silnika, a jego pęknięcie bywa powodem całkowitego unieruchomienia jednostki napędowej. Nieszczelny zbiorniczek płynu chłodzącego w skrajnych przypadkach prowadzi do przegrzania silnika, a przetarte osłony przegubów bywają przyczyną uszkodzenia całej półosi.

Bieżące przeglądy i wymiana wyeksploatowanych części gwarantują brak poważniejszych awarii, dobrą przyczepność kół do nawierzchni, właściwe działanie hamulców i odpowiednią sterowność. To wszystko bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo na drodze.

Regularna diagnostyka i naprawy mechaniczne pozwalają także utrzymać auto w lepszym stanie, co wpływa na jego wartość rynkową.

Kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej

W ofercie warszawskiego serwisu samochodów marek amerykańskich i włoskich oraz Volvo i Land Rover dokonujemy kompleksowych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej.

Oferta obejmuje diagnostykę, naprawę i wymianę części układu:

• kierowniczego
• hamulcowego
• chłodzenia
• wydechowego
• zawieszenia

Zajmujemy się również regeneracją i wymianą silników, naprawiamy rozrządy, sprzęgła i koła dwumasowe, oraz przeguby półosi.

Mechanika pojazdowa w Warszawie – kompleksowe usługi dopasowane do Twoich potrzeb.

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Regularne przeglądy gwarancją dobrego stanu technicznego auta.